Všetky práva vyhradené
©2024, TV Zobor

29. mája 2019, Pridal: tvnitricka_script Za obchodným domom Möbelix vznikajú nové priestory

Centrum obchodov Homebox na Bratislavskej ulici sa rozšíri o ďalšie prevádzky.

Na Bratislavskej ulici v Nitre sa už nejaký čas budujú obchodné priestory. Ide o prístavbu, ktorá by mala pribudnúť k už existujúcemu komplexu. Vznikajúca stavba je súčasťou Retail Parku Mlynárce, v ktorom sídlia spoločnosti Kärcher, Siko, Decodom a komplex obchodov Homebox, označovaných ako Retail B, v ktorom sa nachádzajú prevádzky Super Zoo, Diego, Tempo kondela nábytok, Komandor, Vaše hobby centrum. Nové obchodné prevádzky plynule naviažu na existujúcu budovu Homebox a rozšíria sa smerom za Möbelix.

   

„Táto stavba bola plánovaným pokračovaním výstavby komplexu objektov Retail Parku Mlynárce. Vzhľadom k úspešnému a rýchlemu prenajatiu nájomných priestorov, ako aj k neustávajúcemu záujmu o ďalšie obchodné prevádzky, rozhodol sa investor rozšíriť ponuku nájomných priestorov a zrealizovať prístavbu k pôvodnej stavbe,“ píše v zámere prístavby stavebná spoločnosť HomeBox.

   

Navrhovaný objekt Retail B2 bude rovnako slúžiť na predaj sortimentu rôzneho charakteru. Retail bude tvorený 12 obchodnými jednotkami. Vstupy do obchodov sú navrhnuté priamo z chodníka pred parkoviskom, ktoré navýši súčasný počet parkovacích miest. Stavebník HomeBox Nitra uvádza termín dokončenia stavby august 2019.

 

Monika Hozáková

Naši partneri