Všetky práva vyhradené
©2024, TV Zobor

16. mája 2019, Pridal: tvnitricka_script Deň rodiny v Nitre

V Mestkom parku na Sihoti sa už túto nedeľu uskutoční Deň rodiny. Môžete sa tešiť na bubnovú šou, detských zabávačov a nebudú chýbať ani hudobné vystúpenia.

Deň rodiny v mestskom parku prinesie veľa zábavy ale aj oddych v rodinnom kruhu.

,,Organizácia spojených národov vyhlásila 15. máj za Medzinárodný deň rodiny. Toto podujatie sa koná v 50 mestách na Slovensku a práve v Nitre sa uskutoční už 11. ročník Dňa rodiny, ktorý je najväčším podujatím v Nitre. Tohtoročným mottom na celom Slovensku je heslo – V obci i v meste, rodina na prvom mieste. Podujatie  sa začína na obed svätou omšou, pokračovať bude detským programom v parku, kde budú mat rodinné tímy možnosť absolvovať veľkú rodinnú hru a vyskladať si posolstvo Dňa rodiny,” informovala Dobroslava Baranová, koordinátorka podujatia Dňa rodiny.

Od obeda tu nájdete stánky s občerstvením a budete sa môcť stretnúť aj s organizáciami, ktoré pomáhajú rodinám a deťom v núdzi. Pripravené sú zážitkové atrakcie, zábavná fyzika, tvorivé dielničky až do večera. Na pódiu vystúpia deti zo základných umeleckých škôl a speváčka Brigita, tiež sa môžete tešiť na bubnovú šou Campana Batucada. V prípade nepriaznivého počasia sa toto podujatie uskutoční na farnosti Klokočina.

 

Eva Škandíková

Naši partneri